Підгороднянська сільська рада запрошує на роботу завідувача сектору з питань містобудування, житлово-комунального господарства та економічного розвитку

Дата: 16.11.2023 16:21

Кваліфікаційні вимоги:

-вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «архітектура»;

-вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 1 року.

Професійні знання:

-знання законів України у галузі містобудування, житлово-комунального господарства та економіки і правильне їх застосування при виконанні своїх повноважень.

Особистісні компетенції: уважність, відповідальність.

Обов’язки: забезпечення реалізації повноважень Підгороднянської територіальної громади у сфері містобудування, житлово-комунального господарства та економічного розвитку.

Більше інформації за тел. +38 067 81 19 161