Представлено проєкт Стратегії розвитку громади

Дата: 14.11.2023 16:44

У вівторок, 14 листопада, відбулося засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Підгороднянської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року, на якому було представлено проєкт Стратегії.

Крім членів робочої групи, до складу якої увійшли працівники апарату Підгороднянської сільської ради, депутати, старости сіл громади, освітяни, науковці, представники бізнесу, на засіданні були присутні представники від Молодіжної ради громади, старшокласники Почапинського ліцею, в актовій залі якого відбувався захід.

Проєкт представив експерт з розробки стратегії розвитку громад, виконавчий директор місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігор Мельничук.

Тепер проєкт має бути винесено на громадське обговорення. Тож після несуттєвих поправок, внесених під час засідання членами робочої групи,  його буде оприлюднено на сайті громади, про що буде додатково повідомлено.