65 продуктових наборів рознесли працівники Центру надання соціальних послуг Підгороднянської сільської ради по домівках осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні нашого Центру

Дата: 07.11.2023 12:09

.Фото без опису

Допомогу надано благодійним фондом «Карітас», який на Тернопільщині був заснований владикою Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ Михаїлом Сабригою ще в 1994 році і з того часу постійно опікується людьми, які потребують підтримки.

Фонд існує на фінансування благодійників, меценатів, жертводавців, приватних пожертв, гуманітарної допомоги, підтримки партнерів, тощо.

Також в одному із сіл нашої громади – Драганівці «Карітас» має підсобне господарство, яке обробляє 120 га власної та 200 га орендованої землі, що дає можливість  забезпечувати продуктами харчування соціальні проекти фонду.

Сільська рада дякує керівнику господарства Михайлу Савці та директору «Карітасу» отецю Роману Загородному за підтримку і співпрацю.