У п’ятницю, 3 листопада, відбулися Установчі збори для обрання нового складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради

Дата: 03.11.2023 16:35

Відтак до Молодіжної ради другого скликання увійшли:

Буцер Наталія, село Драганівка;

Деренюк Ірина, село Великий Ходачків;

Галас Людмила, село Почапинці;

Готич Мар’яна, село Підгородне;

Дубина Наталія, село Великий Ходачків;

Задорожна Мар’яна, село Драганівка;

Нечай Роман, село Домаморич;

Паньків Назар, село Великий Ходачків;

Ташматов Тарас, село Забойки;

Телих Ліля, село Забойки;

Чапрак Віталій, село Підгородне;

Шостак Дарина, село Великий Ходачків.

Одразу по закінченню установчих зборів відбулося перше засідання Молодіжної ради другого скликання, на якому було обрано її керівний склад. Таємним голосуванням головою Молодіжної ради другого скликання обрали Мар’яну Задорожну, її заступницею стала Лілія Телих, секретар ради – Наталія Дубина.

До заходу долучилися начальник відділу загальної та організаційної роботи Підгороднянської сільської ради Святослав Ногас, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Алєксєєва, головний спеціаліст відділу Юлія Батюк та голова Молодіжної ради попереднього скликання Дмитро Піговський. Вони побажали новим учасникам сумлінної праці та висловили сподівання щодо роботи Молодіжної ради саме як консультативно-дорадчого органу. Першочергово, це не тільки участь у різноманітних заходах, але й залучення молоді до процесів молодіжної політики нашої громади.