Допопомога для ВПО від благодійного фонду "Рокада"

Дата: 10.10.2023 16:04

Сьогодні представники благодійного фонду «Рокада» привезли допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Зокрема вимушені переселенці отримали постільні комплекти, ковдри, кухонні набори, засоби гігієни.

Відтак, як зазначила директор Центру надання соціальних послуг Підгороднянської сільської ради Світлана Гец, допомогу отримали 27 осіб, які підпадали під категорії: новоприбулі ВПО, багатодітні сім’ї, одинока мати або батько, особи похилого віку.

Фахівці Фонду розповіли, що їхня команда, крім благодійної допомоги у вигляді речей першої необхідності, надає вразливим категоріям ВПО та постраждалому від війни населенню соціальну підтримку – консультації з питань доступу до соціальних, медичних, освітніх, адміністративних та інших послуг; здійснює соціальні супроводи та перевезення; надає індивідуальні та групові консультації для дорослих і дітей з питань адаптації у новому середовищі, подолання тривожного стану, розгубленості, страхів, панічних атак та станів; здійснює підтримку людей, що постраждали від насильства, зокрема за ознакою статі.

Також внутрішньо переміщені особи та біженці можуть звертатися до правників БФ «Рокада» з усіма питаннями, що потребують юридичної консультації, а саме:

отримання компенсації за зруйноване житло;

розшук безвісти зниклої людини;

оформлення та отримання грошової допомоги;

усиновлення;

грошової допомоги;

відновлення документів;

борг за комунальні послуги;

мінно-вибухові травми;

пошкоджене майно;

встановлення факту смерті на окупованій території.

У Тернополі благодійний фонд знаходиться за адресою вул. Коновальця, 17.

Гаряча лінія Тернопільської філії – 067 447 42 20.

Всеукраїнська лінія психологічної підтримки - 0 800 331 916.