Розпочато роботу по формуванню проєкту бюджету Підгороднянської громади на 2024 рік

Дата: 20.09.2023 13:08

У Підгороднянській територіальній громаді розпочато роботу по формуванню проєкту місцевого бюджету на 2024 рік. Розпорядженням голови від 18 вересня 2023 року №91 затверджено План заходів щодо складання проєкту бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Міністерством фінансів України відповідно до частини першої статті 75 Бюджетного кодексу України доведено до фінансових органів особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2024 рік, які містять обґрунтування та пояснення найважливіших змін та вимог бюджетного процесу-2024.

Під час формування проєкту місцевого бюджету на 2024 рік фінансовий ресурс буде спрямовано на забезпечення пріоритетних цілей та визначених першочергових потреб громади: освіта, охорона здоров’я, безпека, соціальний захист, житлово-комунальне господарство.