В Драганівці відбулося виїзне засідання виконкому

Дата: 07.09.2023 14:50

Виїзне засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, яке відбулося 7 вересня в с. Драганівка, розпочалося з урочистого вручення приватним підприємцям і керівникам підприємств нашої громади подяк за вагомий внесок у розвиток підприємництва, становлення стабільних партнерських відносин між громадою і платником податків, які є необхідною передумовою розвитку громади та економічного зростання держави.

Як зазначив у вітальному слові голова громади Сергій Чапрак, левову частку власних надходжень до бюджету громади становлять податки, які сплачують підприємства і ФОПи, зареєстровані на території громади. Саме завдяки їм ми сьогодні маємо можливість ремонтувати дороги, утримувати заклади освіти та інші комунальні установи, загалом розвивати нашу громаду. Тож з нагоди пофесійного свята – Дня підприємця, яке в Україні відзначили напередодні, подяками Підгороднянської сільської ради були нагороджені: приватні підприємці Герасим Богдан Миронович, Карп Андрій Іванович,  Кульба Віталій Володимирович, а також підприємства ТОВ «Метиз Капітал» та МК «Бетон» в особі Коруца Володимира Вікторовича.

Відтак учасники засідання приступили до розгляду питань порядку денного.

Зокрема було заслухано інформацію начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксани Алєксєєвої про організацію підвозу учнів та вчителів до закладів освіти та про підсумки оздоровлення і відпочинку дітей закладів освіти Підгороднянської сільської ради.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2023/2024 року та його проходження», виконавчий комітет затвердив План заходів з відновлення зруйнованих/пошкоджених об’єктів теплопостачання і водопровідно-каналізаційного господарства та теплових і водопровідних мереж внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Також на засіданні було затверджено:

інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Підгороднянської сільської ради та суб’єктами надання яких є Підгороднянська сільська рада, її виконавчі органи, посадові особи сільської ради, органи виконавчої влади, а саме щодо реєстрація актів цивільного стану (3 інформаційні та 3 технологічні картки), реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання (5 інформаційних та 5 технологічних карток), державної реєстрації нерухомості (8 інформаційних та 8 технологічних карток), земельних питань (14 інформаційних (з додатками) та 14 технологічних карток);

перелік осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання  компенсації за серпень  2023 року на території Підгороднянської сільської ради;

перелік осіб, яким надаватимуться послуги (догляд вдома та натуральна допомога) працівниками Центру надання соціальних послуг Підгороднянської сільської ради;

заходи щодо святкування Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, створення УПА, Покрови Пресвятої Богородиці в Підгороднянській громаді.

Також члени виконкому розглянули низку заяв мешканців громади: про виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на  непрофесійній основі; про  звільнення від сплати за харчування дитини в дитячому садочку; про надання дозволу на виготовлення проектної документації на підключення  газу до житлових   будинків; про присвоєнння адрес житловим і нежитловим будівлям на території Підгороднянської сільської ради; про надання дозволів на на тимчасове зберігання будівельних матеріалів на землях загального користування Підгороднянської сільської ради біля власного домогосподарства.

Загалом члени виконкому розглянули 21 питання порядку денного та прийняли по кожному з них відповідні рішення, ознайомитися з якими можна буде на офіційному сайті громади, відповідно до чинного законодавства.