30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 24.07.2023 11:53

Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні більшість громадян України, переважно жінки з дітьми, вимушені були покинути територію України у пошуках прихистку, роботи, захисту на території інших держав тощо.

Більшість громадян України, які виїхали за кордон, погоджуються на сумнівні пропозиції роботодавців не розуміючи, що можуть потрапити у ситуацію торгівлі людьми, оскільки вимушені шукати кращої долі та утримувати своїх дітей.

У зв’язку з цим Мінсоцполітики у співпраці з проектом „Супровід урядових реформ в України” (SURGe), що реалізується за фінансової підтримки Уряду Канади компанією Alinea International Ltd., розроблено відеоролик „Торгівля людьми: пильнуй, помічай, реагуй”, який має на меті привернути увагу громадян України до існуючої проблеми торгівлі людьми, основних її ознак,  методів реагування та отримання допомоги у разі потрапляння у таку ситуацію.

Більше інформації за посиланням https://social.te.gov.ua/diyalnist/protidiya-torgivli-lyudmi/