Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду кращою

Дата: 18.07.2023 15:00

У зв'язку з тим, що почастішали звернення мешканців громади щодо порушення правил громадського порядку на території сіл Підгороднянської сільської ради (порушення комендантської години, викид побутових відходів у недозволених місцях, спалювання сухої трави та смітття тощо), нагадуємо, що села нашої громади, обслуговує дільничний офіцер, старший лейтенант поліції Стрілков Андрій Ігорович. Тож звертайтеся за номером телефону 0966878481 або викликайте наряд поліції за номером 102.

Не будьте байдужими до таких ганебних вчинків. Це наш спільний дім і тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду кращою, а життя в ній - комфортнішим.