Підсумок благодійного заходу на підтримку воїнів-односельчан «Воля! Вогонь! Лють!»

Дата: 04.07.2023 15:20

Загалом нам вдалося зібрати 106 687 гривень:

Великий Ходачків – 20 604 грн;

Довжанка - 6 775 грн;

Домаморич – 9 000 грн;

Драганівка – 19 640 грн;

Забойки – 24 568 грн;

Підгородне - 13 187 грн;

Почапинці – 12 913 грн.

Громада кожного села буде самостійно вирішувати, на що витратити зібрані кошти. А ми дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик і прийшов на концерт.

Окремої подяки заслуговують люди, які долучилися до організації та проведення заходу. За місяць було дано 7 концертів. Повірте, це ТИТАНІЧНА праця! Тож вважаємо, що всі вони заслуговують особистої подяки. І ті, хто виступали на сцені, і ті, що залишалися «поза кадром», але без їхнього внеску не було б концерту. Список буде довжелезний, але вони заслуговують вашого часу та уваги.

Передусім дякуємо працівникам нашого Центру культури, дозвілля, туризму та спорту Олені Павелко, Тетяні Лоїк, Оксані Телих, Наталії Буцер , Галині Витовській, Галині Зорій, Соломії Баляс і Лілії Телих, яка, власне, була сценаристом і режисером дійства.

Особливо хочемо відзначити основний склад, так би мовити «кістяк» концертної програми, який відпрацював усі 7 концертів: танцювальний колектив «БАРВИ» ( Христина Буцер, Марія Гавриш, Христина Галас, Вікторія Гарасим, Аліна Головата, Ірина Кріль, Софія Кріль, Катя Ладика, Соломія Пятковська, Олеся Рудик, Аня Телех. Художній керівник Ліля Телих), музичний ансамбль «БЕМОЛЬ-МАЖОР» (Михайло Білий, Роман Войтович, Володимир Ярославович Кріль, Мирон Кріль, Ярослав Кріль, Іван Ласиця, Ярослав Мар'яш), Алла Балакунець, наймолодша виконавиця Кароліна Буцер, Тетяна Лоїк, Арсен Мар'яш, Назар Павелко, Анастасія Стецик, Анастасія Шведик, Назар Шведик. А також незмінна ведуча Наталія Буцер та «звукач» Володимир Миронович Кріль.

Безумовно дякуємо виконавцям, які доповнили концертну програму у своїх селах, а часом брали участь у 2-3 концертах.

Великий Ходачків: Ірина Деренюк, Марілена Залеська, Аня Ліберна, Софія Казакова, Віра Корбеляк, Святослав Паламар, Назар Паньків, Аня Рак, Ульяна Ситник, Соломія Тих, Дарина Шостак;

Довжанка: Христина Палій та танцювальний колектив «NEWJECT DANCE» (Вероніка Басарабчук, Анастасія Бурбела, Юліана Матвій, Андрій Нетофор, Христина Палій, Анастасія Фостик, Поліна Явна. Художній керівник Яна Ткач);

Домаморич: Аня Куземська і квартет «КОЛОС» (Ангеліна Бурбела, Роман Бурбела, Андрій Могута, Денис Сворінь);

Драганівка: Наталія Голь, Олена Романчук, ансамбль «НАМИСТО» (Віталіна Голь, Кароліна Буцер, Еріка Палига, Іванна Петричка, Анастасія Печенюк , Соломія Печенюк, Мілана Свинчак, Роксолана Свинчак, Вероніка Телех), колектив «ДОЛЯ» (Люда Базар, Анастасія Заліскова, Наталія Заліскова, Вероніка Люта, Дарина Перестинько, Соломія Раковці, Соломія Стефанишин);

Забойки і Почапинці: Святослав Войтович, Марія Гавриш, Христина Черніцька;

Підгородне: Ганна Хома, Світлана Мурза і танцювальний колектив «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» (Катя Баран, Люба Гуцуляк, Мар'яна Гуцуляк, Марта Івегеш, Вероніка Снігур, Марта Соломахіна, Анна-Марія Хома, Ніна Шмід, Поліна Шмід, Аня Яцишин).

Не можна не згадати і людей, яких глядач не побачив на сцені, але вони зробили вагомий внесок в організацію та проведення концерту. Передусім це старости всіх сіл. А також депутати Підгороднянської сільської ради Віктор Свербивус та Віталій Кульба, директори Довжанківської школи-садка Ірина Василик та Почапинської школи Галина Щепна, Ярина та Михайло Павелки, Галина Голь, Етері Кормило, Марія Кормило, Уляна Рудакевич, Ірина Свинчак, Тетяна Телех, Микола Маряш, Оксана Юрчак, Роман Телех, Софія Безкоровайна, Станіслав Кріль, Оля Метельська, Галина Кріль, Наталя Васильків, Степан Лоїк, Іван Салук та Василь Пилипів.

Дякуємо всім, хто зробив свій внесок у цю добру справу. Разом ми сильні і непереможні!