Від самого ранку кипить робота на відрізку Держдороги Н-02, що пролягає через село Довжанка.

Дата: 22.06.2023 16:20

Нагадуємо, дана дорога перебуває на балансі Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації. На початку року між керівництвом громади і області була досягнута домовленість про здійснення її ремонту на умовах спів фінансування, тож дякуємо голові Тернопільської ОВА Володимиру Трушу за розуміння та підтримку.

Загальна вартість ремонту становить 18 000 000 гривень. З бюджету Підгороднянської громади буде спрямовано 9 000 000 гривень. Виділене фінансування дозволить здійснити асфальтне покриття в межах сіл Довжанка і Домаморич.