Запрошуємо на благодійний захід на підтримку наших захисників

Дата: 05.06.2023 11:20

До уваги мешканців громади!

«Центр культури, дозвілля, туризму і спорту» Підгороднянської сільської ради запрошує на благодійний захід на підтримку воїнів-односельчан «Воля! Вогонь! Лють!»

У понеділок, 5 червня, захід відбудеться в селі Домаморич у приміщенні клубу. Початок о 16 годині.

По інших селах громади концерти відбуватимуться за таким розкладом:

11 червня – с. Довжанка;

18 червня – села Забойки і Почапинці;

25 червня - с. Драганівка;

28 червня - с. Підгородне ;

2 липня - с. Великий Ходачків.

Увага! З огляду на ситуацію в країні дати можуть бути змінені, тому день, місце проведення і годину початку концерту в кожному селі буде зазначено на афішах на дошках оголошень та в додаткових повідомленнях на сторінці громади у Facebook.

Наголошуємо: всі кошти, зібрані на благодійному заході в кожному селі, будуть спрямовані на підтримку воїнів-односельчан!