Подарунки від закордонних партнерів роздали 22 наймолодшим громадівцям

Дата: 02.06.2023 17:57

За дорученням голови громади Сергія Чапрака у День захисту дітей начальник служби у справах дітей Підгороднянської сільської ради Галина Кубелко та фахівець із соціальної роботи Світлана Гец провідали 13 сімей і вручили пакунки зі смаколиками ,речами першої необхідності та одягом 22 наймолодшим громадівцям із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, які виховуються в сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей загиблих військовослужбовців.

Пакунки від закордонних партнерів – фундації «Даруємо далі» (Fundacja Darem Dalej) та відділення Червоного Хреста у Познані (Республіка Польща) було передано співзасновниками благодійного фонду «Хвилі змін» Русланом Куликом і Тарасом Савчуком.