До уваги власників та користувачів земельних ділянок, часток (паїв), а також власників нерухомого майна, розташованого на території Підгороднянської територіальної громади!!!

Дата: 29.05.2023 15:37

Підгороднянська сільська рада нагадує вам про обов'язковість вчасної сплати земельного податку, податку на нерухоме майно.
Відповідно до пункту 14.1.72 статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.
Для отримання податкового повідомлення (рішення про нарахування податку) мешканці села Підгородне мають звертатися в сільську раду за адресою вул. Зелена, 2. Мешканці інших сіл громади - в старостинські округи за місцем знаходження земельних ділянок.