Тернопільські рятувальники продовжують навчати безпеки дітей

Дата: 22.05.2023 12:44

Сьогодні, 19 травня, в Довжанківській загальноосвітній школі I-III ступенів Підгороднянської сільської територіальної громади Тернопільського району відкрили «Клас безпеки». До заходу долучилися учасники дружин юних рятувальників-пожежників та фахівці Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

Клас забезпечений всіма необхідними матеріалами. Тут діти різного віку зможуть і в теорії, і на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», наданню домедичної допомоги, а також отримають багато інших корисних знань.

До навчання дітей долучаться й фахівці ДСНС, адже у воєнний час "Класи безпеки" та навички, які можна тут здобути, особливо необхідні.