Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл" („Джураˮ).

Дата: 22.05.2023 12:21

12 травня 2023 року на базі комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокілˮ („Джураˮ).

В змаганнях взяли участь три команди із закладів освіти громади: рій «Почапинська січ» із комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти», рій «Запорожці» із навчально-виховного комплексу «Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» та наймолодші учасники рій «Незламні» із В.Ходачківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Із вітальним словом до учасників та їх наставників звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва.

Весело та завзято змагалися учасники, зокрема, впоряд, смуга перешкод, стрільба, рятівник, топографічната фізична підготовка, перетягування линви.

Після підведення підсумків відбулося урочисте нагородження переможців.