У громаді відбулися навчально-польві збори

Дата: 08.05.2023 15:58

На базі НВК "Довжанківька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбулися триденні навчально-польові збори для юнаків та навчально- тренувальні заняття для дівчат, які закінчують вивчення предмета «Захист України» у закладах загальної освіти  Підгороднянської громади.Заняття відбувалися у формі вишколу з тактичної та вогневої підготовки, тактичної медицини.

У вітальному слові начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської ОТГ Оксана Алєксєєва та директор НВК "Довжанківька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" Ірина Василик побажали нашим випускникам перш за все мирного неба, швидкої перемоги над ворогом і, найголовніше, щоб набуті ними знання, вміння та навички стрільби, пересування на полі бою, домедичної допомоги при травмах та ранах, евакуації поранених із зони обстрілу ніколи не мали практичного застосування у їх повсякденному житті. До проведення зборів були залучені вчителі предмета «Захист України» та фізичної культури ЗЗСО Підгороднянської ОТГ Терлецький В.М., який є автором програм гурткової роботи з тактичної та вогневої підготовки та організатором різноманітних вишколів для шкіл Тернопільського району, Фандалюк В.І., Кравець І.В., Крамар М.Л., Піговський Д.М. Особлива подяка адміністрації НВК "Довжанківька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" за сприяння у проведенні вишколу.

За старання і активність діти були винагороджені смачною юшкою та обідом у польових умовах.