5 травня 2023 року на базі КЗ "Почапинський ЗЗСО" відбулося методичне засідання вчителів початкових класів

Дата: 05.05.2023 15:39

Участь у заході взяли керівники та вчителі початкових класів навчальних закладів Підгороднянської громади.

Зустріч розпочала директор КЗ "Почапинський ЗЗСО" Галина Щепна презентацією навчального закладу.

З вітальним словом звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва.

Учитель початкових класів Руслана Шелінгович розповіла про сертифікацію як інструмент індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагога та провела фрагмент уроку на тему "Корисні копалини".

Учитель інформатики Лілія Шафран ознайомила учасників з основами робототехніки у початковій школі за допомогою наборів Lego Education WeDo 2.0.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Валентина Медицька розповіла про нове "Положення про атестацію педагогічних працівників" (наказ МОН від 09 вересня 2022р. №805).

Також учасники заходу мали можливість взяти участь у майстер-класі з виготовлення великодньої писанки.

Творча зустріч пройшла в атмосфері плідної співпраці. Учасники змогли поділитись досвідом, практично та творчо попрацювати. Дякуємо усім за спільну працю. Разом ми сильні та непереможні!