Відбулося виїзне засідання виконкому

Дата: 12.04.2023 10:08

На засіданні виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, яке відбулося у вівторок, 11 квітня, у приміщенні Почапинського старостинського округу, було розглянуто 12 питань.

Про виконання бюджету Підгороднянської територіальної громади за перший квартал 2023 року членів виконкому проінформувала начальник фінансового відділу сільської ради Ірина Ващенко.

Відтак за січень – березень 2023 року до загального та спеціального фонду бюджету територіальної громади надійшло 18 015 100 гривень, у тому числі офіційні трансферти в сумі 7 266 600 гривень. План по доходах загального фонду бюджету за звітній період з врахуванням трансфертів виконано на 108,4%. Власних доходів до загального фонду сільського бюджету за перший квартал 2023 року надійшло 10 591 000 гривень, що складає 115 % до плану ( 9 203 тис. грн.) та на 28% більше до відповідного періоду минулого року (8 277,1 тис. грн.). Понад план надійшло 1 388 000 гривень. Що стосується витрат, як зауважила Ірина Миронівна, освоєння та використання коштів сільського бюджету ускладнено особливим режимом виконання повноважень Державною казначейською службою в умовах воєнного стану, відповідно до постанови КМУ від 9.06.2021 р. №590, тож фактичне виконання сільського бюджету за перший квартал 2023 року за видатками становить 13 962 100 гривень, або 54% до уточненого плану.

Заслухавши інформацію секретаря місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підгороднянської сільської ради Миколи Піговського, члени виконкому затвердили План заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісових масивах, сільськогосподарських угіддях й інших земельних ділянках протягом пожежонебезпечного періоду.

Також на засіданні було затверджено перелік осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації за березень 2023 року; призначено компенсацію особі, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі і присвоєно поштові адреси низці приватних та адміністративних будинків.

Більше інформації щодо рішень виконавчого комітету можна дізнатися на офіційному Веб-сайті в розділі «Документи» після їх оприлюднення відповідно до регламенту.