Відбувся військово-патріотичний вишкіл для старшокласників

Дата: 06.04.2023 15:50

У повсякденному житті екстренні ситуації виникають несподівано – забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, утоплення тощо. У ситуаціях, коли дорога кожна секунда, а людей зі спеціальною медичною освітою поряд немає, важливо діяти швидко і чітко, щоб зменшити страждання потерпілого, запобігти розвитку можливих ускладнень, а часом і врятувати його життя. Особливе значення вміння надати першу домедичну допомогу має в реаліях сьогодення.

5 квітня на базі КЗ «Почапинський ЗЗСО» відбувся військово-патріотичний вишкіл для старшокласників Підгороднянської громади.В рамках налагодженої співпраці між нашою громадою і Товариством Червоного Хреста волонтери Тернопільської обласної організації ТЧХУ Олексій Шейка - тренер-інструктор з надання першої медичної допомоги та інструктори Олена Кирилів, Максим Дорош і Ганна Пелешок провели з учнями практичні заняття з зупинки масивних кровотеч та легенево-серцевої реанімації. Кожен учень відпрацював прийоми надання першої домедичної допомоги.

За сприяння у проведенні занять дякуємо голові Тернопільської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ользі Михайлівні Нижник .

У другій частині вишколу вчитель предмета «захист України» НВК «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Віталій Терлецький відпрацював зі старшокласниками прийоми поводження із зброєю, способи пересування солдата на полі бою, приготування до стрільби.