Педагоги громади успішно пройшли атестацію

Дата: 04.04.2023 16:56

4 квітня відбулося засідання атестаційної комісії II рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради щодо визначення результатів атестації педагогічних працівників закладів освіти громади. Атестація – це система заходів,  за  якою  визначаються  відповідність   педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання.

Відтак дев’ятеро педагогів нашої громади представили комісії свій досвід та результати роботи і успішно пройшли атестацію.
Участь в атестації взяли начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Алєксєєва,  головний спеціаліст відділу Валентина Медицька, директор В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольга Гавришко, директор комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ірина Василик та директор комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Галина Щепна.