Відбувся турнір громади з настільного тенісу

Дата: 03.04.2023 11:49

У неділю, 2 квітня, на базі Почапинської школи відбувся турнір Підгороднянської громади з настільного тенісу, започаткований з ініціативи Молодіжної ради.

Відкрив змагання голова громади Сергій Чапрак, який побажав гравцям вдалої гри та перемог.

Загалом участь у змаганнях взяли 24 учасники у складі 8 команд (по одній команді від кожного села громади, Забойки виставили 2 команди). До складу команди за регламентом входили 2 чоловіків та 1 жінка. Суддя турніру - Андрій Чернецький.

Переможцями турніру в індивідуальному заліку серед жінок стали:

І місце - Ніна Зарішняк (с. Забойки);

ІІ місце - Христина Безкоровайна (с. Забойки);

ІІІ місце - Андріана Кухар ( с. Домаморич).

Серед чоловіків призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - Андрій Федуна (с. Підгородне);

ІІ місце - Василь Плекан (с. Підгородне);

ІІІ місце - Андрій Чернецький( с. Забойки ).

У командному заліку ІІІ місце виборола команда села Почапинці , ІІ місце розділили дві команди із Забойок, перехідний кубок турніру команда- переможець повезла у Підгородне!

Вітаємо переможців та призерів змагань і сподіваємося, що започаткований цьогоріч турнір набуде популярності серед мешканців громади і щороку збиратиме дедалі більше учасників.