З настанням сприятливих погодних умов розпочато поточний ремонт доріг у громаді.

Дата: 23.03.2023 16:28

На разі підрядники працюють на вулиці Садовій в селі Підгородне. На черзі - ремонт дороги по вулиці Волинській.

Також на даний час тривають переговори щодо ремонту держдороги Н-02 на тому її відрізку, що починається з Львівської траси і пролягає через села Довжанка і Домаморич. Як відомо, ремонт цієї дороги був у планах на 2022 рік, однак через початок повномасштабної війни здійснити його не вдалося.

Держдорога Н-02, яка пролягає через п’ять сіл нашої громади (Довжанка, Домаморич, Забойки, Почапинці і Драганівка ) і має протяжність 16,5 км, перебуває на балансі Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, тож її ремонт і обслуговування мають здійснюватися за кошти державного бюджету. Оскільки на разі такої можливості немає, тривають перемовини стосовно співфінансування ремонту даного відрізка дороги з бюджету Підгороднянської сільської ради. Маємо велику надію, що нам таки вдасться зробити його в 2023 році.