Інформація для пані і панянок, які люблять створювати речі власноруч.

Дата: 10.03.2023 15:20

У лютому працівники «Центру культури, дозвілля, туризму і спорту» Підгороднянської сільської ради на базі бібліотеки села Забойки провели низку творчих майстерок із виготовлення свічок ("Стрітенська свічка - промінь надії на мирне і світле майбутнє ", "Свічка власноруч - теплий вогник надії в час війни").

На прохання дівчат громади у березні буде проведено майстерку з виготовлення свічок у Великодній кошик. Обумовлено, що будуть вони жовто-блакитних кольорів.

Враховуючи кількість охочих, працівники Центру готові провести кілька зустрічей у різних селах громади. Кінцеві дні, години і локації занять буде повідомлено після формування списків учасників.

Отож, якщо ви бажаєте гарно провести час і власноруч виготовити свічку для Великоднього кошика, зателефонуйте і запишіться на творчу майстерку:

Великий Ходачків – 097 254 92 79, Олена Олексіївна;

Довжанка – 097 717 23 39, Соломія Григорівна;

Домаморич – 097 010 74 94, Галина Богданівна;

Драганівка – 067 720 72 92, Наталя Михайлівна;

Забойки – 067 177 67 39, Оксана Миронівна;

Почапинці - 067 177 67 39, Оксана Миронівна;

Підгородне – 097 456 76 19, Тетяна Григорівна.

Участь у майстерках платна (оплата за вартість розхідних матеріалів – вощини, стрічок тощо). Мінімальна вартість – 100 гривень. Запис триватиме до 15 березня. Заняття з виготовлення свічок розпочнуться з 22 березня.