Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов'язкових  платежів

Дата: 03.01.2023 11:30

Щороку на початок нового бюджетного періоду в органах Казначейства відкривають рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів, тобто реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків та зборів.

Проте за відсутності змін у законодавстві щодо переліку надходжень, які зараховують до загального та спеціального фондів державного й місцевих бюджетів, і/або порядку їх зарахування до відповідних бюджетів, не пізніше першого робочого дня нового бюджетного періоду відкривають (перевідкривають) рахунки з реквізитами попереднього бюджетного періоду.

2023 рік не стає виключенням і починаючи із 01.01.2023 року органи ДПС розміщують реквізити бюджетних рахунків на 2023 рік. Звісно, більшість із них залишаться тим же, як і в 2022 року (їх перевідкривають заново).

Додаток 1 – Реквізити рахунків, які сплачують до місцевого бюджету;

Додаток 2 - Реквізити рахунків, які сплачують до державного бюджету;

Додаток 3 - Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Тернопільській області.