ДСНС перевірить забезпечення пожежної та техногенної безпеки у культових спорудах громади

Дата: 28.12.2022 13:40

27 грудня відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підгороднянської сільської ради, на яке було запрошено представників Тернопільського РУ ГУ ДСНС та керівників релігійних конфесій і релігійних громад Підгороднянської територіальної громади.

Йшлося про стан та заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у культових спорудах.

Заслухавши інформацію головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Тернопільського РУ ГУ ДСНС України в Тернопільській області Ігоря Тріля, який проінформував присутніх про стан та заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у культових спорудах у Тернопільському районі, голова комісії Сергій Чапрак запропонував, щоб представники ДСНС зробили об’їзд і провели обстеження культових споруд Підгороднянської громади та надати предстоятелям храмів предметні рекомендації з протипожежної безпеки із зазначенням певного часу на усунення недоліків. Відтак представники ДСНС та предстоятелі храмів домовилися, що об’їзд відбудеться 2 січня наступного року.