Порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності!

Дата: 26.12.2022 17:00

Розпорядженням голови громади від 26 грудня 2022 року до моменту припинення та скасування правового режиму воєнного стану на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах та у громадських місцях території  сіл Підгороднянської сільської ради забороняється використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Власникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів рекомендовано дотримуватися вимог ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв .

Порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності!