Подарунки від Святого Миколая

Дата: 16.12.2022 15:41

Ви помітили, як змінилися наші діти? Як змінилися їхні ігри, інтереси, цінності?

Діти війни… Жахливий термін, і невимовно страшно, що це про наших із вами дітей.

Ми, дорослі, іноді забуваємо, як важливо у такий непростий для всіх нас час дозволити їм залишатися дітьми. Радіти і сміятися, отримувати подарунки і вірити в казку. Щоб не зламати їхню крихку дитячу психіку.

Наближається свято Миколая. Попри всі труднощі, пов’язані з розподілом бюджетних коштів у період воєнного стану, у сільській раді знайшли можливість придбати іграшки та розвиваючі ігри для наймолодших мешканців громади.

Тож напередодні свята начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва та головний спеціаліст відділу Валентина Медицька вручили подарункові набори керівникам закладів дошкільної освіти громади. А вже ті тепер попрацюють Миколаями для своїх маленьких вихованців.