Проект бюджету Підгороднянської сільської ради на 2023 рік розглянули на виконкомі

Дата: 09.12.2022 09:27

На засіданні виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, яке відбулося у четвер, 8 грудня, було розглянуто 9 питань.
Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу Ірини Ващенко, члени виконкому схвалили  проект бюджету Підгороднянської сільської ради на 2023 рік і прийняли рішення подати його на розгляд сесії Підгороднянської сільської ради, яка, до слова, відбудеться 15 грудня.
Також на засіданні  було заслухано і затверджено  план роботи фінансового відділу Підгороднянської сільської ради на 2023 рік та звіт про роботу служби у справах дітей; затверджено акти обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню; призначено компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі і присвоєно поштові адреси низці будинків.
Більше інформації щодо рішень виконавчого комітету можна дізнатися на офіційному Веб-сайті в розділі «Документи» після їх оприлюднення відповідно до регламенту.