«Різдвяний смаколик для захисника»

Дата: 28.11.2022 16:13

Друзі, ми з вами вступаємо в чудову, таку улюблених дитинства пору новорічно-різдвяних свят. Одним із найперших, і чи не найочікуваніших з них, буде свято Миколая. До нього готуються заздалегідь - діти пишуть листи, в яких просять про здійснення своїх заповітних бажань, дорослі ностальгічно зітхають, згадуючи дитинство, і теж намагаються бути чемними, сподіваючись, що і про них Святий Миколай не забуде.

Так було завжди, так буде і цього року. Тільки бажання у нас - і дітей, і дорослих - одне на всіх: просимо у Миколая, щоб закінчилася війна, щоб у наші домівки повернулося світло і тепло, а в Україну - мир і спокій. Просимо здоров’я і заступництва для тих, хто на своїх плечах тримає мирне небо над нами.

І свято цьогоріч буде теж особливим. Діти громади вирішили самі підготувати і передати через Святого Миколая «Різдвяний смаколик для захисника».

Шановні дорослі! Ви теж можете долучитися. Збір допомоги військовим триватиме до 14 грудня. Нашим захисникам потрібні: продукти довготривалого зберігання, консервація, квашена капуста, сало, смалець, м’ясні консерви, паштети, цибуля, часник, яблука, чай, кава, солодощі, а також теплі шкарпетки і засоби гігієни.

Пункти збору:

с. Підгородне - школа-садок, вул. Пасічна,9 та сільська рада, вул Зелена,2;

с. Великий Ходачків - школа, вул. Шкільна,14;

с. Довжанка - школа-садок, вул. Містечко,46;

с. Домаморич - адмінбудівля старостату, вул. І. Франка,4;

с. Драганівка - адмінбудівля старостату, вул. Незалежності,69-А;

с. Забойки - продуктовий магазин, вул. Майдан,3;

с. Почапинці - школа, вул. Шкільна,1 та дитячий садок (адмінприміщення старостату), вул. Незалежності,5.