Сільська рада зібралася на позачергову сесію

Дата: 25.11.2022 12:55

У середу, 23 листопада, депутати Підгороднянської сільської ради восьмого скликання зібралися на позачергову сесію, на порядок денний якої було винесено питання про внесення змін до бюджету громади на 2022 рік.
Заслухавши інформацію голови громади Сергія Чапрака та начальника фінансового відділу Ірини Ващенко, депутати підтримали рішення щодо спрямування 1 524 550 гривень на придбання та встановлення двох дизельгенераторів у закладах освіти громади.
Генератор, потужністю 110 КВА, буде встановлено в Підгороднянській початковій школі з дошкільним відділенням, обслуговування якої (приготування їжі, опалення, водопостачання тощо) здійснюється виключно за рахунок електроенергії. У зв’язку з ситуацією, що склалася в країні, потужності наявного генератора (45 КВА) не достатньо для забезпечення функціонування закладу під час відсутності електроенергії, тож, після придбання нового, його буде додатково передано Почапинському закладу загальної середньої освіти.
Ще один дизельгенератор, потужністю 22 КВА, заплановано придбати для Довжанківської школи-садка.