У четвер, 10 листопада, під головуванням голови громади Сергія Чапрака відбулося засідання виконавчого комітету.

Дата: 10.11.2022 15:42

Загалом члени виконкому розглянули 17 питань, зокрема питання про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг зі збору та вивозу побутових відходів на території Підгороднянської сільської ради; про виплату одноразової грошової допомоги родині загиблого захисника;

про надання статусу дитини-сироти малолітній дитині та взяття її на первинний облік служби у справах дітей виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради.

За розглядом заяв мешканців громади було надано дозволи на виготовлення технічної документації на газифікацію та підведення газу до житлових будівель і присвоєно поштові адреси низці будинків.

Більше інформації щодо рішень виконавчого комітету з тих питань, що виносилися на порядок денний п’ятнадцятого засідання, можна дізнатися на даному Веб-сайті в розділі «Документи» після їх оприлюднення відповідно до регламенту.