Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

До уваги аграріїв!

Дата: 27.10.2022 12:37
Кількість переглядів: 120

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної військової адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 № 918 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції” відповідно до якого Укрдержфонд за допомогою Державного аграрного реєстру повідомляє отримувачу про погодження поданої заяви і укладає з отримувачами договори про надання бюджетних коштів.

Для отримання бюджетних коштів на рахунок, необхідною умовою є підписання договору про надання бюджетних коштів з Укрдержфондом. Усім отримувачам із затвердженого переліку, такі договори надійдуть найближчим часом у їхній електронний кабінет у ДАР. Після підписання договору кваліфікованим електронним підписом, заявка буде автоматично затверджена до виплати.

Отримувачам таких бюджетних коштів, зареєстрованих в Державному аграрному реєстрі за програмою надання державної підтримки на обробіток 1 га та утримання корів, необхідне укладання у найкоротші терміни (до 29.10.22) договорів з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про надання бюджетних коштів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано