Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 03.10.2022 15:26

З днем освітянина вітає Україна

Усіх, хто світлом простеляє путь.

Для кого в світі головне — дитина,

Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу —

На добру зустріч з нашим майбуттям,

Хто їм несе щодня любов і дружбу,

І просто віддає своє життя.

Щороку на початку жовтня українська спільнота відзначає День працівників освіти – свято, яке символізує всенародну любов і повагу до праці Вчителя, Вихователя, Наставника.

З нагоди професійного свята у п’ятницю, 30 вересня, відбулися урочисті збори освітянської спільноти Підгороднянської громади. Вітаючи присутніх, голова громади Сергій Чапрак подякував їм за невтомну, самовіддану працю в нелегких умовах воєнного стану. «Дякую кожному вчителю і вихователю за відданість справі та віру в наших дітей. За те, що не просто вчите їх різним наукам і прищеплюєте життєво необхідні навички, а й виховуєте справжніми патріотами нашої України. За вашу волонтерську роботу, допомогу вимушеним переселенцям, за підтримку наших хлопців на фронті. Війна зруйнувала багато наших планів щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти нашої громади. На жаль, головні зусилля цього річ були спрямовані на створення безпечних умов навчання наших дітей. Однак, попри ситуацію, дещо нам все ж вдалося зробити. І я вірю, що все у нас буде добре. Що обов’язково буде перемога і ми втілимо все, що було задумано і заплановано. Бо з такими людьми й не може бути по іншому. Вірю в кожного з вас! Бажаю всім вам мирного неба, злагоди у ваших родинах, міцного здоров’я, нових творчих досягнень, невичерпної енергії у справі виховання молодого покоління».

Також з нагоди свята за сумлінну працю низку освітян громади було відзначено грамотами. Відтак грамоти Тернопільської районної ради голова громади і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва вручили: директору закладу дошкільної освіти дитячий садок «Колобок» села Великий Ходачків Олександрі Бабій, вихователю закладу дошкільної освіти дитячий садок «Журавлик» села Почапинці Оксані Базилюк, виконувачці обов’язків директора Підгороднянської початкової школи з дошкільним відділенням Юлії Бучковській, заступнику директора з навчально-виховної роботи, учителю історії комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Марії Долішній, вчителю української мови та літератури комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Надії Залещик, вихователю закладу дошкільної освіти дитячий садок «Колобок» села Великий Ходачків Ользі Кінь, вчителю трудового навчання, основ здоров’я комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Василю Козюпі, вчителю фізичної культури В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Василю Михайловському, вихователю закладу дошкільної освіти дитячий садок «Журавлик» села Почапинці Іванні Чернецькій, вчителю історії та правознавства комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Івану Чернецькому; заступнику директора В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Наталії Шостак, директору комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Галині Щепній.

Грамотами Підгороднянської сільської ради за поданням керівників закладів освіти було нагороджено: педагога-організатора комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тетяну Білу, завідувачку Забойківської філії комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Любов Бінч, медичну сестру В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лесю Булик, вчителя біології комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Марію Вітушинську, вчителя української мови та літератури комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Наталію Войткович, вихователя Підгороднянської початкової школи з дошкільним відділенням Ольгу Гавриш, вчителя початкових класів В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольгу Деркач, вихователя закладу дошкільної освіти дитячий садок «Колобок» села Великий Ходачків Марію Коцан, вчителя предмету Захист України» В.Ходачківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ігоря Кравця, педагога-організатора комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Марію Крамар, вчителя біології комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Ірину Мілян; вихователя закладу дошкільної освіти дитячий садок «Журавлик» села Почапинці Любов Моравську, вчителя української мови та літератури комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» Галину Пінчак, вихователя Підгороднянської початкової школи з дошкільним відділенням Лілію Савку, вихователя комунального закладу навчально-виховний комплекс «Домаморицька загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Марію Сворінь, учителя початкових класів комунального закладу навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Нелю Стойко, вихователя Підгороднянської початкової школи з дошкільним відділенням Ганну Хому.

Під оплески присутніх грамоту від Тернопільської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомі успіхи в педагогічній діяльності голова громади Сергій Чапрак вручив очільниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксані Алєксєєвій.

Із музичним дарунком перед освітянами виступили колишні учні — Роман Бурбела, Денис Сворінь, Андрій Солонинка, (тріо «Колос», село Домаморич), Олександр Бучковський (село Драганівка) та Степан Лоїк (село Підгородне). Ведучий заходу — Назар Павелко (село Великий Ходачків).