Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Щодо сплати земельного податку членами садівничих товариств

Дата: 29.09.2022 13:48
Кількість переглядів: 112

 

            Платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування.

            Землекористувачі – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які користуються земельними ділянками державної та комунальної власності: на праві постійного користування та на умовах оренди.

            Юридичні особи самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання щодо земельного податку в порядку, визначеному нормами Податкового кодексу України.

            Нарахування фізичним особам сум плати за землю проводиться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки. Проте, якщо користувачами (власниками) земельних ділянок є садівничі товариства, то сплата земельного податку проводиться ними на підставі декларації.

            Якщо такі земельні ділянки приватизовані громадянами – членами садівничого товариства, із отриманням відповідних правовстановлюючих документів,  то такі громадяни самостійно сплачують земельний податок на підставі отриманого від контролюючого органу повідомлення.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано