Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

До форми повідомлення про прийняття на роботу внесено зміни

Дата: 21.09.2022 12:07
Кількість переглядів: 73

 

Кабінет Міністрів України Постановою від 26.07.2022 року № 835 вніс зміни до Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладання гіг-контракту, затвердженого Постановою КМУ від 17.06.2015 року № 413, із змінами.

Змінами передбачено виключення необхідності для резидента Дія-Сіті надавати відомості, які у нього відсутні, а саме номер наказу або розпорядження про укладення гіг-контракту. Відтак у додаток до Постанови внесено зміни:

1. Цифру і слова “9. Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту” замінити цифрою і словами “9. Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу***”.

2. Цифри і слова “10. Дати видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту” замінити цифрами і словами “10. Дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу/дата укладення гіг-контракту/дата укладення цивільно-правового договору”.

3. Цифри і слова “11. Дата початку роботи/початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом” замінити цифрами і словами “11. Дата початку роботи/початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом/початку виконання робіт (надання послуг) особою на підставі цивільно-правового договору”.

4. У виносці “**” слова “працівники на підставі цивільно-правових договорів” замінити словами “особи на підставі цивільно-правових договорів”.

5. Доповнити додаток виноскою “***” такого змісту:

“*** Не заповнюється у разі укладення гіг-контракту/цивільно-правового договору.”.

Крім того, нагадуємо про обов’язок подання роботодавцями таких повідомлень до податкової служби до початку роботи найманого працівника чи укладання гіг-контракту.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано