Відбулося засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради

Дата: 16.09.2022 14:47

У четвер, 15 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, на порядок денний якого було винесено 19 питань.

Зокрема члени виконкому заслухали звіти начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксани Алєксєєвої: «Про роботу навчальних закладів Підгороднянської сільської ради в 2021-2022 та особливості роботи в новому 2022-2023 навчальних роках»; «Про організацію підвозу учнів та вчителів до закладів освіти Підгороднянської сільської ради»; «Про підсумки оздоровлення і відпочинку дітей закладів освіти Підгороднянської сільської ради» та «Про організацію і проведення заходів до святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва, створення УПА і Покрови», а також звіт директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради Василя Когута про роботу Центру соціального обслуговування у Підгороднянській громаді.

Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу Підгороднянської сільської ради Ірини Ващенко, члени виконавчого комітету вирішили: затвердити Положення про робочу групу з питань формування проекту бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на наступний рік; утворити робочу групу з питань формування проекту бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на 2023 рік та підготовки проекту рішення сільської ради «Про бюджет Підгороднянської сільської територіальної громади на 2023 рік», залучивши до складу Робочої групи спеціалістів структурних підрозділів апарату сільської ради, її виконавчих органів та представників громадськості, а також затвердили план заходів щодо складання проекту бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Також, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (зі змінами), виконавчий комітет Підгороднянської сільської ради вирішив призупинити впровадження та реалізацію проектів – переможців громадського бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади, які стали переможцями у 2021 році та не проводити у 2022 році прийом заявок (проєктів) на громадський бюджет Підгороднянської сільської територіальної громади.

На засіданні було затверджено акти обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню у селах Великий Ходачків, Довжанка, Драганівка, Забойки і Почапинці; надано дозволи на виготовлення технічної документації на газифікацію та підведення газу до житлових будівель; присвоєно поштові адреси низці будинків та переведено садові будинки, що розташовані на території дачних кооперативів, у жилі будинки.

Більше інформації щодо рішень виконавчого комітету з тих питань, що виносилися на порядок денний тринадцятого засідання, можна дізнатися на офіційному Веб-сайті громади в розділі «Документи» після їх оприлюднення відповідно до регламенту.