Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Розпочато прийом заявок у рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн

Дата: 16.09.2022 14:21
Кількість переглядів: 860

Фото без опису

Для прямої та єдиної взаємодії держави та агровиробників Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн-платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Сервіс створений передусім для того, щоб спростили аграріям процедуру отримання державної підтримки.

Агровиробники, зареестровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик i технічної допомоги від ЄC та інших міжнародних донорів.

Витративши лише кілька хвилин на реєстрацію в ДАР, аграрії зможутъ у режимі реального чacy отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн з дому чи офісу.

Для реестраціі фермеру потрібен лише електронний підпис. Система створена за підтримки ЄC, з урахуванням найкращих європейських практик.

Доступ до Державного аграрного реєстру за посиланням: https://www.dar.gov.ua.

Починаючи з 1 вересня 2022 року в ДАР розпочато прийом заявок у рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн. Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу.

За умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (отримувачі), які мають у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів земель сільськогосподарського призначення або ж від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. Отримувачі, які зареєстровані в державному аграрному реєстрі і подали заявку, зможуть отримати безповоротну допомогу у розмірі:

-бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності — у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але небільше 372 000 гривень для одного отримувача;

- спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, — у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Подати заявку на участь у програмі можуть зареєстровані фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (фізичні та юридичні особи, а також фізичні особи-підприємці).

Останній термін подачі заявок – 15 листопада 2022 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано