Підвищення кваліфікації ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Дата: 13.09.2022 15:34

На V Міжнародному ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна» Президентом України Володимиром Зеленським було визначено, що ветеранська політика, зокрема, створення системи переходу від військової служби до цивільного життя, є одним із основних пріоритетів формування державної політики України.

В рамках зазначеного Мінветеранів спільно з Навчально-науковим Інститутом менеджменту безпеки вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» розпочато, як одну із складових системи переходу від військової служби до цивільного життя, реалізацію професійної адаптації за відповідними напрямами підвищення кваліфікації:

«Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та установ в Україні»;

«Організація та управління підприємствами малого бізнесу в Україні»;

«Забезпечення безпеки підприємств в Україні».

Запрошуємо на підвищення кваліфікації ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Строк навчання: два місяці.

Початок навчання:17.10.2022

Форма навчання:

• Аудиторна

• Дистанційна

• Змішана (аудиторна та дистанційна)

Освітні вимоги: не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Особливі умови: навчання в режимі офлайн та онлайн.

По завершенню навчання видається документ встановленого зразка.

Контакти для довідок:

Міністерство у справах ветеранів країни: +38 (063) 035 54 68

Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки вищого навчального закладу "Університет економіки та права "КРОК":

(044) 455 57 12;

+38 (093) 600 96 02   E-mail: DvorskuSV@krok.edu.ua