Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Щодо відмітки про внесення чергової плати на оригіналі ліцензії на право виробництва та обігу спирту алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального

Дата: 05.09.2022 10:56
Кількість переглядів: 137

 

Правовідносини, пов’язані з видачею, анулюванням ліцензій, врегульовано Законом України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон №481).

Частиною третьою ст. 16 Закону №481 передбачено, що контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, і пального, оптову торгівлю спиртом, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, і пальним, на зберігання пального.

Для здійснення контролю суб’єкт господарювання (у тому числі іноземний суб’єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Тож відповідно до вимог Закону № 481 суб’єкт господарювання для здійснення контролю зобов’язаний надати уповноваженому органу ліцензування копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Документ про внесення чергової сплати за ліцензію подається суб’єктом господарювання шляхом направлення його до контролюючого органу із супровідним листом нарочно, поштою або в електронному вигляді, в тому числі через Електронний кабінет.

Законом №481 проставлення відмітки про внесення сплати на оригіналі ліцензії не передбачено.

Проте в разі потреби суб’єкт господарювання має право звернутися до контролюючого органу із заявою про проставлення відмітки про внесення чергової плати за ліцензію, додавши оригінал ліцензії та копію платіжного доручення.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано