UNITED24 "єдине вікно" для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України

Дата: 26.08.2022 15:24

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського.

Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни.

UNITED24 "єдине вікно"  для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як:

- допомога Збройним Силам України;

- гуманітарна, медична допомога і допомога дітям;

- відновлення інфраструктури;

- цифрова та інформаційна протидія збройній агресії;

- прискорення інтеграції України в міжнародний цифровий простір, у тому числі шляхом створення нової мультимедійної платформи, державного іномовлення «UNITED 24» для забезпечення щоденного інформування міжнародної спільноти про реальний стан безпекової ситуації та події в Україні, а також протидії російській пропаганді.

- проведення інформаційної кампанії в Україні та за кордоном для просування мети, інструментів і концепції національного бренду «UNITED 24», а також поширення відповідної інформації під час міжнародних зустрічей та контактів.

Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.

Мета UNITED24 — збирати пожертви на користь України, забезпечити ефективність та прозорість їх розподілу. Офіційна платформа захищає вас від затримок, посередників та шахрайства.

Люди з усього світу об'єдналися у бажанні допомогти Україні.

Детальна інформація за посиланням:http://https://u24.gov.ua/