Разом до перемоги!

Дата: 24.08.2022 10:44

Шановні мешканці громади!

З 24 до 29 серпня в усіх селах відбуватимуться заходи на підтримку наших славних Збройних Сил «Разом до перемоги!»

У програмі заходів:

Благодійний ярмарок.

Виступи аматорів.

Перегляд мультфільму (вхід платний, вартість квитка довільна).

Перегляд художнього фільму (вхід платний, вартість квитка довільна).

Усі кошти, зібрані від реалізації вхідних квитків, продажу товарів чи смаколиків буде передано на потреби ЗСУ.

День, місце і годину проведення заходу в кожному селі буде проанонсовано додатково. В селах на дошках оголошень буде розміщено афіші. Всі деталі можна також уточнити у старости чи працівників культури вашого села.

Якщо ви бажаєте прийняти участь в ярмарку і виставити на продаж свої товари (це можуть бути вироби ручної роботи, випічка, домашні заготовки, дитячі малюнки тощо) - звертайтеся до старост.

Просимо всіх активно долучатися, адже зібрані кошти будуть передані на потреби наших захисників !!!