Школи і садочки готуються до нового навчального року

Дата: 24.08.2022 10:29

Фото без описуВже менше як за два тижні розпочнеться новий навчальний рік. Заклади освіти продовжують приводити до відповідності всім нормативам освітнього процесу. Передусім це стосується підготовки укриттів.

У понеділок, 22 серпня, голова громади Сергій Чапрак, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради Богдан Ящик та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва проінспектували перебіг робіт у школах та дитячих садочках сіл Почапинці і Великий Ходачків. Принагідно навідалися й у Почапинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, поспілкувалися про проблеми і потреби із завідуючою Наталією Саковець.