Робота під час війни: працевлаштування переселенців

Дата: 11.08.2022 16:25

За останні 5 місяців 2022 року в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості у пошуках роботи перебували 543 внутрішньо переміщених особи з регіонів України, де ведуться бойові дії, з яких - 450 осіб мали статус безробітного. Станом на 01 серпня 2022 року на обліку у центрі зайнятості перебувають 198 осіб, з яких - 191 особа мають статус безробітного.

Вживаються заходи щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи.

Відповідно до «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні», у квітні-липні 2022 р. для 59-ти суб’єктів підприємницької діяльності, які проводять свою діяльність на території Тернопільської МТГ, надано компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 112-ти внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 01 серпня 2022 року на 80 підприємствах, установах та організаціях, які фактично здійснюють діяльність на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 183 вільних робочих місця та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 95 вакансій, на посади за робітничими професіями – 85 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 3 вакансії. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 13 вакансій.

Всього за січень-липень 2022 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості від 395 суб’єктів підприємницької діяльності отримав інформацію про наявність 1606 вакансій.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефонами Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - (0352) 52-74-52, (0352)52-71-35,(0352)52-44-47, (0352)23-51-46.

Роботодавцям та шукачам роботи - чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

Працюємо на благо України та українців!