Комунальники просять сплатити борги

Дата: 28.07.2022 16:15

Шановні громадівці!

Компанії, які надають нам житлово-комунальні послуги: вивозять сміття, забезпечують населення світлом, газом та водою, просять розрахуватися за дані послуги, адже оплата споживачів — єдине джерело надходжень підприємств-постачальників.

Відтак, запорукою отримання якісних послуг, без яких ми просто не виживемо, є вчасний розрахунок за їх надання, адже підприємствам-постачальникам потрібно закуповувати паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води, сплачувати за спожиті енергоносії  і здійснювати виплату заробітної плати працівникам.

Оплатити комунальні послуги можна у зручний для вас час за допомогою різних онлайн-сервісів (особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи «Ощад24», «Приват24» та інші).