В добру путь , дорогі випускники !!!

Дата: 12.07.2022 16:56

Цьогоріч 49 випускників закладів загальної середньої освіти нашої громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Шестеро з них — із відзнакою.

Дорогі наші дорослі діти! Щиросердно вітаємо вас із закінченням школи. В непростий час ви покидаєте свої шкільні родини і ступаєте в самостійне життя.

Віримо, що попереду вас чекає світла, захоплива дорога безмежних можливостей, кар'єрного росту, родинного затишку. І все це неодмінно буде під нашим мирним українським небом. Ви - наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, а й нашого роду, нашої держави, нашої громади. Високого вам лету! Здійснення найзаповітніших мрій! Ми все подолаємо і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

В добру путь , ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ !!!