До уваги суб’єктів господарювання

Дата: 08.07.2022 15:23

14 липня 2022 року об 11:00 год. департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної військової адміністрації спільно з представниками фінансовокредитних установ та Тернопільського обласного центру зайнятості буде проведено онлайн-семінар щодо практичних аспектів впровадження грантових програм підтримки бізнесу в рамках реалізації проєкту ,,єРобота” . Онлайн-семінар відбудеться в програмі Zoom.

Усіх зацікавлених суб’єктів господарювання громади щодо участі в онлайн заході, прохання до 11.07.2022 року звернутися на електронну  скриньку Підгороднянської сільської ради (pidgorodnesrada@ukr.net) з відміткою "Щодо участі в онлайн-семінарі по проєкту "єРобота"