UNITED 24 для збору пожертв на підтримку України накопичила вже понад 62 млн доларів.

Дата: 30.06.2022 14:54

Фандрейзингова платформа UNITED 24 – ініціатива Президента України Володимира Зеленського.

За підтримки платформи відбуваються благодійні події та концерти, партнерські проекти з відомими брендами, а також співпраця з лідерами думок. Команда UNITED 24 працює над залученням амбасадорів, які спрямують свої зусилля на те, щоб збільшити кількість пожертв на допомогу Україні. До слова, її першим амбасадором став Андрій Шевченко.

UNITED 24 працює за такими напрямами:

допомога Збройним Силам України;

гуманітарна;

медична допомога і допомога дітям;

відновлення інфраструктури;

цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що за перший тиждень роботи платформи (з 18 травня) на рахунках НБУ було зібрано понад $25 млн. , а за півтора місяці — $60 млн. На ці гроші Міністерство охорони здоров?я закупило апарати ШВЛ для лікарень та займається покупкою рентген апаратів, а Міністерство оборони придбало велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров?я та Міністерства інфраструктури України. Всі охочі можуть зробити внесок в один клік на сайті https://u24.gov.ua/uk