Відбулося засідання комісії

Дата: 28.06.2022 16:34

27 червня під головуванням голови громади та голови комісії Сергія Чапрака відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підгороднянської сільської ради, на якому було заслухано інформацію начальника відділу загальної та організаційної роботи Підгороднянської сільської ради Івана Рудакевича   щодо визначення зон (територій) з підвищеною небезпекою перебування та з відносно безпечним перебуванням для населення громади.

Відповідно до Закону України Про об’єкти підвищеної небезпеки № 2245 – ІІІ від 26.04.2014 р., об’єктом підвищеної небезпеки вважається об’єкт, на якому використовуються, виготовляються, переробляються, зберігаються або транспортуються одна або кілька небезпечних речовин чи категорій речовин у кількості, що дорівнює або перевищує нормативно встановлені порогові маси, а також інші об’єкти як такі, що відповідно до закону є реальною загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру. Потенційно небезпечний об’єкт – це об’єкт, на якому можуть використовуватися або виготовляються, переробляються, зберігаються чи транспортуються небезпечні речовини, біологічні препарати, а також інші об’єкти, що за певних обставин можуть створити реальну загрозу виникнення аварії.

На території Підгороднянської громади розташовано 5 потенційно небезпечних об’єктів: 2 автозаправні станції, 1 автогазозаправна станція, 2 газорегулюючі станції.

Згідно з Державними будівельними нормами автозаправні та газозаправні станції повинні мати захисну зону від 50 метрів до найближчих житлових будівель чи місць скупчення людей, магістральні газопроводи – від 100 метрів.