Засідання комісії Підгороднянської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 21.06.2022 14:13

20 червня за участі представників Державної служби з надзвичайних ситуацій відбулося засідання комісії Підгороднянської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на розгляд якої було винесено три питання. Відтак йшлося про заходи щодо створення належних умов відпочинку людей на водних об’єктах та про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь впродовж пожежонебезпечного періоду. Також на засідання було розглянуто акти обстеження захисних споруд цивільного захисту.